Çarşamba , Ocak 17 2018
Anasayfa / HABERLER / KADIKÖY KAYMAKAMI SAYIN TUNCAY SONEL’E ZİYARET

KADIKÖY KAYMAKAMI SAYIN TUNCAY SONEL’E ZİYARET

Ahi Sanayici ve İş Adamları Derneği, Kadıköy Kaymakamlığı’na atanan Sayın Tuncay Sonel’i, Ahisiad Genel Başkanı İbrahim Çam ve yönetim kurulu üyeleri makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Ahi Sanayici ve İş Adamları Derneği – AHİSİAD Genel Başkanımız İbrahim Çam, Ahisiad’ın faaliyetlerini, projelerini anlatarak bir proje derneği olduklarını ifade etti.Önümüzdeki günlerde protokolü imzalanacak olan Pendik Kaymakamlığı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile yapılacak olan projeden bahseden Başkan Çam, Pendik’te yapacağımız bu projenin diğer ilçelerimizde ve genele yayarak yapmak istediklerinin altını çizdi.

Kadıköy Kaymakamı Tuncay Sonel,  ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdiler.Kadıköye’e yakışır bir Kaymakamlık binası yapmak için çalışmalarına başladıklarını ifade ettiler.Ahisiad’ın projeleri ve faaliyetlerinin önemine değinerek tebrik eden Sayın Tuncay Sonel, projelerin Kadıköy ilçesinde  birlikte yapmak istediklerini ifade ettiler.

Ziyaret anısına Ahisiad Genel Başkanı İbrahim Çam, Kadıköy Kaymakamı Sayın Tuncay Sonel’e plaket takdiminde bulundu.

Kontrol Edin

30. Ahilik Haftası Pendik’te Bayram Havasında Kutlandı

Ahi Sanayici ve İş Adamları Derneği’nin Pendik’te düzenlemiş olduğu Ahilik Haftası kutlamalarına İstanbul Valisi Vasip …

Bir Cevap Yazın