Pazartesi , Mayıs 21 2018
Anasayfa / BASINDA AHİSİAD / Haber 11 ‘de AHİSİAD

Haber 11 ‘de AHİSİAD

Ahi Sanayici Ve İşadamları Derneği (AHİSİAD) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Çam ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Uzun’u makamında ziyaret ederek, Bilecik ilinin ticaret ve sanayisi hakkında bilgi alışverişinde bulundular.

     Yıllardır Bilecik’te görev yapan ve Bilecik iş çevrelerinin yakından tanıdığı, Bilecik sevdalısı AHİSİAD Başkanı İbrahim Çam, Ahilik kültürünü kendisine rehber edinen AHİSİAD’ın iş dünyasındaki yaşanan sorunlara çözüm olabilmek için ülke genelinde teşkilatlanması ve çalışmaları hakkında bilgi vererek, Girişimcilerin eğitimlerle desteklenmesi, yeni iş yeri açacakların daha tutarlı ve sürdürülebilir olmalarını sağlayacağını ifade etti. 
     ÇAM ayrıca Ticaret ve Sanayi Odalarının aslında Ahi teşkilatları olduğunu, sanayicinin ve esnafın dürüst, ahlaklı ve ülke ekonomisine katma değer sağlayan milletinin hizmetinde, Ahiliği yılda bir değil 365 gün yaşayan, yaşam biçim haline getiren bireyler olması gerektiğini söyledi.
Bilecik Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Uzun ise, İlimizdeki mevcut OSB’lerin durumu, sektörler ve sanayi kuruluşları ile Bilecik ilinin Coğrafi Konumunun önemini anlattığı konuşmasında, yeni yatırımların Bilecik’e gelmesinin teşvik edilmesi ve sanayici yapısının çeşitlenmesi gerekliliği ile devam etti. Proje kültürüne ve genel desteklere kapalı olan Bilecik’te bu kültürü yerleştirmek adına yapılan çalışmalara her geçen gün yenisini eklemeye çalıştıklarını, Bilecik ilinin hak ettiği değere ulaşabilmesi adına ellerinden geleni her zaman yapacaklarını ifade ederken, yapılan ziyaretten duyulan memnuniyeti de dile getirerek teşekkür etti.
     Karşılıklı takdim edilen hediyeler ve toplu çekilen fotoğrafın ardından ziyaret sona erdi.
     Çam, Bilecik’teki değişik kurum ve kuruluşları ziyaret etti ve AHİSİAD Bilecik Şubesini de açtı.

Kontrol Edin

Bilecik Sanayi ve Ticaret Odası

AHİ SANAYİCİ VE İŞADAMLARI DERNEĞİ (AHİSİAD) YÖNETİCİLERİNDEN ODAMIZA ZİYARET Ahi Sanayici Ve İşadamları Derneği (AHİSİAD) …

Bir Cevap Yazın